| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 100Α |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1035 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,035 |
| Μήκος | 96,5mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 79,5mm |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πορσελάνη-Μεταλλικό/Porcelain-Metallic |
| Ύψος | 91mm |
ΒΑΣΗ NORMAL LINDNER 100Α
- 21,65€
- Χωρίς ΦΠΑ: 17,46€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 3 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















