| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 100Α |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,011 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 30/300 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,011 |
| Μήκος | 84,5mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 44mm |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Ύψος | 17mm |
ΚΑΛΥΜΜΑ ΝΕΟΖΕΤ 100Α
- 0,66€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,53€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















