| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,32 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Κωδικος Προμηθευτη | DT-850L |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,32 |
| Μήκος | 135mm |
| Μήκος Καλωδίου | 300mm |
| Οθόνη | Ψηφιακό/ Digital |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 67mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Αντίσταση: 200-2K-20K-200K-2M & Omega/Resistance: 200-2K-20K-200K-2M & Omega |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | Μπαταρία: 9V DC/ Battery: 9V DC |
| Τύπος Διακόπτη | Ναι/Yes |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό & Μεταλλικό/ Plastic & Metallic |
| Ύψος | 33mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο-Πορτοκαλί/Black-Orange |
ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ ΨΗΦΙΑΚΟ DT-850L
- 10,21€
- Χωρίς ΦΠΑ: 8,23€

Σχετικά Προϊόντα



















