| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | Φ38 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25m |
| Κωδικος Προμηθευτη | Φ38 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.280 |
| Μήκος | 25m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
ΧΕΛΙΦΛΕΞ Φ38 ΓΚΡΙ
- 3,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 2,42€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 25 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















