| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +65°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 28m |
| Κωδικος Προμηθευτη | 100X40 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.630 |
| Μήκος | 2000mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 100mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC UL 94, VO M1 |
| Ύψος | 40mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΚΑΝΑΛΙ 100X40 ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 2m CARTON BOX
- 8,32€
- Χωρίς ΦΠΑ: 6,71€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 28 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















