| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 250m |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,138kg |
| Μήκος | 2m |
| Νούμερο Προϊόντος | 12X12 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 12mm |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό προϊόντος | PVC |
| Ύψος | 12mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Οξιά/ Beech |
ΚΑΝΑΛΙ 12X12 ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ CARTON BOX ΟΞΥΑ Νο04
- 1,43€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1,15€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















