| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +65°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100m |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.055 |
| Μήκος | 85mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 80mm |
| Συσκευασία | Carton Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC UL 94, VO M1 |
| Ύψος | 13mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑΛΙ
- 4,63€
- Χωρίς ΦΠΑ: 3,73€

Σχετικά Προϊόντα



















