| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +65°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 20m |
| Κωδικος Προμηθευτη | 120X60 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.960 |
| Μήκος | 2000mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 120mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC UL 94, VO M1 |
| Ύψος | 60mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΚΑΝΑΛΙ 120X60 ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 2m CARTON BOX
- 14,84€
- Χωρίς ΦΠΑ: 11,97€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 2 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















