| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +65°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/24 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.018 |
| Μήκος | 79mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 72mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC UL 94, VO M1 |
| Ύψος | 14mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΠΛΑΙΣΙΟ ΜΟΝΟ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΔΙΑΚΟΠΤΩΝ ΔΟΜΗΜΕΝΗΣ
- 2,62€
- Χωρίς ΦΠΑ: 2,11€

Σχετικά Προϊόντα



















