| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +65°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 72m |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,185 |
| Μήκος | 2000mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 16X16 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 16mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό προϊόντος | PVC UL 94, VO M1 |
| Ύψος | 16mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί/ Silver |
ΚΑΝΑΛΙ 16X16 ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ CARTON BOX ΑΣΗΜΙ Νο01
- 1,48€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1,19€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















