| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | max 16mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 90A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.453 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/32 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.492 |
| Μήκος | 122mm |
| Οθόνη | Ψηφιακός/Digital |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 100mm |
| Συσκευασία | Paper Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 400V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Ύψος | 63mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ 3/90Α
- 52,54€
- Χωρίς ΦΠΑ: 42,37€

Σχετικά Προϊόντα



















