| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 41mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 20/200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.060 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πορσελάνη/Porcelain |
| Ύψος | 45mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
NTOYI ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΓΙΑ ΣΠΟΤ E27
- 0,43€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,35€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 20 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















