| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 33mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.050 |
| Ντουί Λαμπτήρα | G12 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 35mm |
| Συσκευασία | Bag |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Κεραμικό/Ceramic |
| Ύψος | 21mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
NTOYI ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ G12
- 1,33€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1,07€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















