| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 38mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.020 |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Βακελίτης/Bakelite |
| Ύψος | 43mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
ΝΤΟΥΙ ΒΑΚΕΛΙΤΟΥ Ε27 ΜΑΥΡΟ ΚΟΥΜΠΩΤΟ
- 0,55€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,44€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















