| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 27mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 50/1000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.018 |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Σίδηρος/Iron |
| Ύψος | 40.5mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Ορείχαλκος/Brass |
ΝΤΟΥΙ ΟΡΕΙΧΑΛΚΙΝΟ Ε14
- 1,41€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1,14€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 20 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















