| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 47mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.125 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πορσελάνη/Porcelain |
| Ύψος | 60mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
NTOYI ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΜΑΥΡΟ E27
- 3,63€
- Χωρίς ΦΠΑ: 2,93€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















