| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 45mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\120 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,125 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Box |
| Υλικό προϊόντος | Πορσελάνη/ Porcelain |
| Ύψος | 60mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Κίτρινο / Yellow |
NTOYI ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΚΙΤΡΙΝΟ E27
- 2,13€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1,72€

Σχετικά Προϊόντα



















