| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 40mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +125°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.023 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 12/240 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Bag |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
NTOYI ΑΝΤΑΠΤΟΡ ΑΠΟ B22 ΣΕ E14
- 1,18€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,95€

Σχετικά Προϊόντα



















