| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 14 |
| Αριθμός Σειρών | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,750kg |
| Μήκος | 300mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 970.12.B |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 95mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Ύψος | 200mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
ΠΙΝΑΚΑΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟΣ 1 ΣΕΙΡΑΣ 14Θ IP40 (970.12.B) ΛΕΥΚΟΣ
- 12,47€
- Χωρίς ΦΠΑ: 10,06€

Σχετικά Προϊόντα
ΜΠΑΡΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΩΣΗΣ 72 ΘΕΣΕΩΝ (1006.940.72) ΓΙΑ ΚΩΔΙΚΌ 151-31157
..
47,41€ Χωρίς ΦΠΑ: 38,23€
ΜΠΑΡΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΩΣΗΣ 54 ΘΕΣΕΩΝ (1006.940.54) ΓΙΑ ΚΩΔΙΚΟ 151-31156
..
35,63€ Χωρίς ΦΠΑ: 28,73€
ΜΠΑΡΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΩΣΗΣ 36 ΘΕΣΕΩΝ (1006.940.36) ΓΙΑ ΚΩΔΙΚΌ 151-31155
..
24,02€ Χωρίς ΦΠΑ: 19,37€



















