| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/ No |
| Διακόπτης | Ναι/ Yes |
| Διάμετρος | Φ91mm |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0,75mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\30 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,250 |
| Μήκος | 410mm |
| Μήκος Καλωδίου | 5m |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Προστασία Επαφών | Όχι/ No |
| Συσκευασία | PVC Nylon Bag with Paper Card |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος καλωδίου | H05VV-F |
| Τύπος λαμπτήρα | max 10W led |
| Υλικό προϊόντος | Πολυπροπυλένιο, Χαλκός & PVC/ PP, Copper & PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Πορτοκαλί/ Orange |
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟΥ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΚΑΙ 5m ΚΑΛΩΔΙΟ 240V
- 12,36€
- Χωρίς ΦΠΑ: 9,97€

ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP44 3x1.5mm 15m, ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
..
88,25€ Χωρίς ΦΠΑ: 71,17€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 3x1.5mm 50m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
..
86,20€ Χωρίς ΦΠΑ: 69,52€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 3x2.5mm 30m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
..
79,71€ Χωρίς ΦΠΑ: 64,28€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP44 3x1.5mm 40m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
..
78,67€ Χωρίς ΦΠΑ: 63,44€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 5m ΜΕ ΠΡΟΒΟΛΕΑ LED SMD 50W 4000K & 3 ΠΡΙΖΕΣ IP54 ΚΙΤΡΙΝΟΣ PLUS
..
69,07€ Χωρίς ΦΠΑ: 55,70€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΤΟΙΧΟΥ IP20 3x1.5mm 8+2m, ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
..
65,57€ Χωρίς ΦΠΑ: 52,88€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΧΛΟΟΚΟΠΤΙΚΟΥ IP44 3x1.5mm 27+3m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
..
59,28€ Χωρίς ΦΠΑ: 47,81€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 3x1.5mm 25m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
..
57,72€ Χωρίς ΦΠΑ: 46,55€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 3m ΜΕ ΠΡΟΒΟΛΕΑ LED SMD 30W 4000K & 2 ΠΡΙΖΕΣ IP54 ΚΙΤΡΙΝΟΣ PLUS
..
43,96€ Χωρίς ΦΠΑ: 35,45€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 3x1.5mm 15m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
..
34,77€ Χωρίς ΦΠΑ: 28,04€



















