| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Σούκο | 4 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Διακόπτης επαναφοράς/ Reset switch |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1,5mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 13,04A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\2 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 5,500 |
| Μήκος | 30,5cm |
| Μήκος Καλωδίου | 15mtr |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1000W/ 3000W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 18cm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/ Yes |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Τύπος καλωδίου | H07RN-F |
| Υλικό προϊόντος | Πολυπροπυλένιο, Καουτσούκ & Χαλκός/ PP, Rubber & Copper |
| Ύψος | 34,5cm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Κίτρινο - Μαύρο/ Yellow - Black |
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP44 3x1.5mm 15m, ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
- 88,25€
- Χωρίς ΦΠΑ: 71,17€

ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP44 3x1.5mm 15m, ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
..
88,25€ Χωρίς ΦΠΑ: 71,17€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 3x1.5mm 50m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
..
86,20€ Χωρίς ΦΠΑ: 69,52€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 3x2.5mm 30m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
..
79,71€ Χωρίς ΦΠΑ: 64,28€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP44 3x1.5mm 40m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
..
78,67€ Χωρίς ΦΠΑ: 63,44€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 5m ΜΕ ΠΡΟΒΟΛΕΑ LED SMD 50W 4000K & 3 ΠΡΙΖΕΣ IP54 ΚΙΤΡΙΝΟΣ PLUS
..
69,07€ Χωρίς ΦΠΑ: 55,70€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΤΟΙΧΟΥ IP20 3x1.5mm 8+2m, ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
..
65,57€ Χωρίς ΦΠΑ: 52,88€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΧΛΟΟΚΟΠΤΙΚΟΥ IP44 3x1.5mm 27+3m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
..
59,28€ Χωρίς ΦΠΑ: 47,81€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 3x1.5mm 25m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
..
57,72€ Χωρίς ΦΠΑ: 46,55€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 3m ΜΕ ΠΡΟΒΟΛΕΑ LED SMD 30W 4000K & 2 ΠΡΙΖΕΣ IP54 ΚΙΤΡΙΝΟΣ PLUS
..
43,96€ Χωρίς ΦΠΑ: 35,45€
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 3x1.5mm 15m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
..
34,77€ Χωρίς ΦΠΑ: 28,04€



















