| Χαρακτηριστικά | |
| USB Ampere (A) | 5V DC/max 2,4A |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/ No |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +35°C |
| Θύρα USB | 2 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\4\80 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,089 |
| Μήκος | 45mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 75W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 78mm |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-250V |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 45mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό - Μπλε/ White - Blue |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















