| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 56 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 63A |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.660 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\30 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.660 |
| Μήκος | 1016mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 20.8mm |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-415V |
| Τύπος Γέφυρας | U Type |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Ύψος | 26.5mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΓΕΦΥΡΑ ΧΑΛΚΟΥ ΤΥΠΟΥ U 4P 1m ΜΕ ΜΟΝΩΣΗ
- 38,61€
- Χωρίς ΦΠΑ: 31,14€

Σχετικά Προϊόντα



















