| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 1.5mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.112 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.073 |
| Μήκος | 90mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 150W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 18mm |
| Πόλοι (Gacia) | 1P |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 110-250V |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό & ABS/ Plastic & ABS |
| Ύψος | 60mm |
| Χρόνος Ρύθμισης | 24h |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Ώρες Εφεδρείας | 100h |
ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΣΤΕΝΟΣ 16A 110-250V 100h ΕΦΕΔΡΕΙΑ
- 20,76€
- Χωρίς ΦΠΑ: 16,74€

Σχετικά Προϊόντα



















