| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 12 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 63A |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.094 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.094 |
| Μήκος | 215mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 15.2mm |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-415V |
| Τύπος Γέφυρας | L Type |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Ύψος | 25.5mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΓΕΦΥΡΑ ΧΑΛΚΟΥ ΤΥΠΟΥ L 3P 12Θ ΜΕ ΜΟΝΩΣΗ
- 7,01€
- Χωρίς ΦΠΑ: 5,65€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















