| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Βραχυπρόθεσμη Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 4.5kA |
| Γέφυρα Χαλκού mm (Gacia) | 16 |
| Διατομή Καλωδίου | 16mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένδειξη Λάθους (Gacia) | Όχι/ No |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 63A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Καμπύλη (Gacia) | C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 12\120 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.100 |
| Μήκος | 67mm |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC/EN6898-1 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 18mm |
| Πόλοι (Gacia) | 1P |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230/400V |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 83mm |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Μηχανικός: 10000 Ηλεκτρικός: 4000/ Mechanical: 10000 Electrical: 4000 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΡΑΓΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΔΕΗ 1X63A
- 3,35€
- Χωρίς ΦΠΑ: 2,70€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 12 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















