| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | Φ80mm |
| Διάσταση Εγκοπής | Φ70mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.033 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.033 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο/PP |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΕΩΣ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ Φ70
- 1,18€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,95€

Σχετικά Προϊόντα



















