| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +65°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 60m |
| Κωδικος Προμηθευτη | 50X12 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.300 |
| Μήκος | 2000mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 50mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC UL 94, VO M1 |
| Ύψος | 12mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
ΚΑΝΑΛΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ 50X12 ΓΚΡΙ
- 6,58€
- Χωρίς ΦΠΑ: 5,31€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















