| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.035 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.035 |
| Μήκος | 45mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 45mm |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Αλουμίνιο/Plastic-Aluminium |
| Ύψος | 30mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΠΡΙΖΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
- 11,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 8,87€

Σχετικά Προϊόντα



















