| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | Φ12 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25m |
| Κωδικος Προμηθευτη | Φ12 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.750 |
| Μήκος | 25m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
ΧΕΛΙΦΛΕΞ Φ12 ΓΚΡΙ
- 0,88€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,71€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 25 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















