| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | Φ11 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 50m |
| Κωδικος Προμηθευτη | Φ11 |
| Μήκος | 50m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
ΣΩΛΗΝΑΣ ΜΠΕΤΟΥ Φ11
- 0,37€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,30€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 50 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















