| Χαρακτηριστικά | |
| LCD Οθόνη | LED |
| Ανάρτηση | Ναι/ Yes |
| Αποσπώμενη Μπαταρία | Ναι/ Yes |
| Βάρος Προϊόντος (kg) | Net W: 20kg/ Gross W: 25kg |
| Γενικές Πληροφορίες | Εξαιρετικά Πρακτικό κι Εύκολο κατα την μεταφορά του/ Extremely Practical and Easy to transport |
| Εμπρός & Πίσω Ανακλαστήρας | Ναι/ Yes |
| Καθρέπτες | Ναι/ Yes |
| Κινητήρας | 200W |
| Κόρνα | Ναι/ Yes |
| Κουδούνι | Ναι/ Yes |
| Μέγ. Αυτονομία | 35χλμ / 35km |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 25χλμ/ώρα / 25km/h |
| Μέγιστο Φορτίο | 100kgs |
| Μπαταρία | 36V 6.6Ah Lithium |
| Μπροστινό Φως | Ναι/ Yes |
| Ορθοστάτης | Ναι/ Yes |
| Πίσω Ανακλαστήρας | Ναι/ Yes |
| Ταχύτητες | 7 ταχύτητες / 7 shifts |
| Τύπος Ελαστικών | 20" |
| Φρένα | Μπροστινά Δισκόφρενα / Front Disk-Brakes |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 4-6 Ωρες / 4-6 Hours |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
| Ψηφιακή Ένδειξη Ενέργειας | Ναι/ Yes |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















