| Χαρακτηριστικά | |
| Αλυσίδα | Z51 1/2″ x 3/32″ 116L, Silver "KMC" |
| Βάρος Προϊόντος (kg) | Σύστημα Φωτισμού Ξηράς Μπαταρίας/ Dry Bettery Light System |
| Εμπρός & Πίσω Ανακλαστήρας | Ναι/ Yes |
| Κινητήρας | Οπίσθιος, 250W, 36V, Σύνδεσμος: "Xiongda"/ Rear, 250W, 36V, Connector: "Xiongda" |
| Κουδούνι | Ναι/ Yes |
| Μέγ. Αυτονομία | 60χλμ με PAS/ 60km with PAS |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 25χλμ/ώρα/ 25km/h |
| Μπαταρία | Lithium-Ion, 36V, 10Ah "Greenway" |
| Όγκος | Net W: 24kg/ Gross W: 29kg |
| Ορθοστάτης | Ναι/ Yes |
| Πλαίσιο | Αναδιπλούμενο από Ατσάλι / Folding from Steel |
| Ταχύτητες | 7ταχύτητο με περιστρεφόμενο επιλογέα "Shimano"/ 7-SPD BK with Revolving Shifer "Shimano" |
| Τύπος Ελαστικών | 20x4,0 BK με Ιταλική Βαλβίδα/ 20x4,0 BK with Italian Valve |
| Φορτιστής | Ναι/ Yes |
| Φρένα | Δισκόφρενα Αλουμινίου/ Aluminium Disk-Brakes |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 4-6 ώρες/ 4-6 hours |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρί ΜΑΤ/ Grey MAT |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















