| Χαρακτηριστικά | |
| LCD Οθόνη | Ναι/ Yes |
| Αναβάτες | Μέγιστο 2 με το αντίστοιχο αξεσουάρ/ ΜΑΧ 2 with the appropriate accessory |
| Ανάρτηση | Εμπρός & Πίσω/ Front & Rear |
| Αποσπώμενη Μπαταρία | Ναι/ Yes |
| Βάρος Προϊόντος (kg) | 78kg |
| Βάση Κινητού | Ναι/ Yes |
| Γωνία Ανάβασης | 15° |
| Διαστάσεις Scooter | 185x75x110 cm |
| Δίπλωμα Οδήγησης | Οχι/ No |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 χρόνο για μοτέρ και μπαταρία / 1 year for motor and battery |
| Θύρα USB | Ναι/ Yes |
| Καθρέπτες | Ναι/ Yes |
| Κινητήρας | 2000W |
| Κλειδαριά Δισκόφρενου | Ναι/ Yes |
| Κόρνα | Ναι/ Yes |
| Μέγ. Αυτονομία | 55km |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 25χλμ/ώρα/ 25km/h |
| Μέγιστο Φορτίο | 150kg |
| Μπαταρία | 60V25Ah Δυνατότητα προσθήκης 2ης μπαταρίας |
| Μπροστινό Φως | Ναι/ Yes |
| Ορθοστάτης | Ναι/ Yes |
| Πιστοποιητικά | EEC |
| Πίσω Ανακλαστήρας | Ναι/ Yes |
| Συναγερμός | Ναι/ Yes |
| Σύστημα Bluetooth | Ναι/ Yes |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος Ελαστικών | 225/55-8" Tubeless |
| Φορτιστής | Ναι 5A/ Yes 5A |
| Φρένα | Ναι/ Yes |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 5-6 ώρες/ 5-6 hours |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο/ Red |
| Ψηφιακή Ένδειξη Ενέργειας | Ναι/ Yes |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















