| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 27mm |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0.75mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.016 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 50/500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.015 |
| Μήκος Καλωδίου | 0.015 |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Bag |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Κεραμικό/Ceramic |
| Ύψος | 15,8mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
NTOYI ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ GU10
- 0,50€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,40€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 30 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















