| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 6mm (ring) |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 32/256 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.054 |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Σίδηρος/Iron |
| Ύψος | 66mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Χρυσός/Gold |
ΝΤΟΥΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 2 ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΧΡΥΣΑ E27
- 3,76€
- Χωρίς ΦΠΑ: 3,03€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















