| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ50mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,115kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Blister |
| Υλικό προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Ύψος | 70mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Χρυσό Μπρονζέ/ Gold Bronze |
ΝΤΟΥΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΧΡΥΣΟ ΜΠΡΟΝΖΕ Ε27
- 3,09€
- Χωρίς ΦΠΑ: 2,49€

Σχετικά Προϊόντα



















