| Χαρακτηριστικά | |
| Eύρος τάσης λειτουργιας | 85-265V |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 60lm/Watt |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 3-4h |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C-+40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.142 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Κωδικος Προμηθευτη | VALUE |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι/Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.162 |
| Μήκος | 202mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 55mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Με Κουμπί Δοκιμής/With Test Button |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τύπος λαμπτήρα | 2835 LED |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-ion |
| Τύπος Σύνδεσης | Φις/Plug |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS&PS |
| Ύψος | 28mm |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 20-24h |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 1200mAh |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















