| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.052 |
| Μήκος | 85mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 23mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Ύψος | 10mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Χρυσό/Golden |
ΠΛΑΙΣΙΟ 3 ΘΕΣΕΩΝ ΧΡΥΣΟ ΜΑΤ
- 30,27€
- Χωρίς ΦΠΑ: 24,41€

Σχετικά Προϊόντα



















