| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Ιδανικό για μεγάλους χώρους / Ideal for big spaces |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι / Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 1.00mm2 |
| Ένδειξη CE | Ναι / Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 8.7A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 16-37 |
| Θερμοστάτης | Ναι / Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2,000kg |
| Κάλυψη Χώρου | 25m² |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\6 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2.300kg |
| Μήκος | 17cm |
| Μήκος Καλωδίου | 1.5M |
| Οθόνη Led | Ναι / Yes |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2000W |
| Πιστοποιητικά | CE ROHS ERP |
| Πλάτος | 17cm |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι / Yes |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 0dB |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητες | 1000W/2000W |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι / Yes |
| Τύπος Σύνδεσης | Electric |
| Τύπος Φις | VDE |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 25.5cm |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο / Black |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 9 ώρες / 9 hours |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















