| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX0 |
| Γενικές Πληροφορίες | Επιλογή Λειτουργίας Αέρα/ Option Air Function |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ενεργειακή Κλάση | Class II |
| Θερμαντικό Στοιχείο | Κεραμίκο/Ceramic |
| Θερμοστάτης | Ναι/ Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1 |
| Κάλυψη Χώρου | 25² |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\6 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.1 |
| Μήκος | 21 |
| Μήκος Καλωδίου | 120cm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1500W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 9 |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/ Yes |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | <50 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50-60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητες | 3 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS & Πλαστικό/Plastic |
| Ύψος | 17,5 |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο/Red |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















