| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 550lm |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 1306548 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 38° |
| Διάμετρος | 51mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 34mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 85W |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\100 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.051 |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5.5W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.65 |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | GU10 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 175-250V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γυαλί/ Glass |
| Ύψος | 55mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Καλύμματος | Διάφανο/ Clear |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
ΛΑΜΠΑ LED GU10 5.5W 550lm 4000K 38° 175-250V DIMMABLE ΓΥΑΛΙ
- 3,72€
- Χωρίς ΦΠΑ: 3,00€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















