| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 9600lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 96lm/Watt |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 807330 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Διάμετρος | 55mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 20000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | Ε |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1100mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 3000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,097 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 100W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | Pear Shaped |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-115V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γυαλί-Βάση Αλουμινίου/Glass-Aluminium Base |
| Ύψος | 145mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.30 sec |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >65 |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















