| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | IP65 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | >0,65 |
| Γωνία Δέσμης | 122mm |
| Διάμετρος (mm) | 133mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | -30°C - +45°C |
| Ενεργειακή κλάση (από Σεπτ. 2021) | E27 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 110mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | Δεν απαιτείται |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | Πράσινο/ Green |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | Όχι/ No |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | Γυαλί & Βάση Αλουμινίου/ Glass & Aluminium Base |
| Ντουί Λαμπτήρα | SMD2835 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 15W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | 0,5 sec |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >80 |
| Συσκευασία | 1\12 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | 25000 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 42V AC/DC |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Τύπος Led | PAR38 |
| Υδράργυρος (Hg) | 45° |
| Υλικό προϊόντος | Διάφανο/ Clear |
| Ύψος (mm) | 0,441 |
| Χρόνια Εγγύησης | Ναι/ Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,00% |
| Χρώμα Καλύμματος | 1 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | 30000h |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















