| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.108 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 120W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















