| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | >0.55 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | -30°C - +45°C |
| Γωνία Δέσμης | Γαλακτος/Frost |
| Διάμετρος | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διάμετρος (mm) | 50mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 0.5 sec |
| Εγγύηση Eurolamp | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | 761995 |
| Ενεργειακή Κλάση | IP20 |
| Ενεργειακή κλάση (από Σεπτ. 2021) | E14 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 70lm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 150° |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 70lm |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 50/60Hz |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | Single Blister Pack |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | Όχι/No |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1 |
| Ντουί Λαμπτήρα | SMD2835 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | G |
| Σειρα Προϊόντος | 220-240V |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >80 |
| Συσκευασία | 50mm |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | E14 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | 2700K |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1W |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1/10/200 |
| Τύπος Led | T22 |
| Υδράργυρος (Hg) | 150° |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | 0.012 |
| Υλικό προϊόντος | Frost |
| Ύψος | 23mm |
| Ύψος (mm) | 0,012 |
| Χρόνια Εγγύησης | Ναι/ Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 25000 |
| Χρώμα Καλύμματος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/Plastic with Aluminium Heatsink |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | 25000h |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















