| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | >0,50 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | >80 |
| Γωνία Δέσμης | 56mm |
| Διάμετρος (mm) | 0,033 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | Δεν απαιτείται |
| Ενεργειακή κλάση (από Σεπτ. 2021) | SMD2835 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | IP20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | GU10 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | Κίτρινο/ Yellow |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | Ναι/ Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 0,5 sec |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | Διάφανο/ Clear |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4W |
| Ρύθμιση Έντασης | 0,00% |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | 25000h |
| Συσκευασία | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | Όχι/ No |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1\10\100 |
| Τύπος Led | 25000 |
| Υδράργυρος (Hg) | 50mm |
| Υλικό προϊόντος | 1 |
| Ύψος (mm) | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/ Plastic with Aluminium Heatsink |
| Χρόνια Εγγύησης | Ναι/ Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 38° |
| Χρώμα Καλύμματος | Paper Window B.Pack |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | -30°C - +45°C |
ΛΑΜΠΑ LED GU10 4W ΚΙΤΡΙΝΗ 38° 220-240V
- 3,26€
- Χωρίς ΦΠΑ: 2,63€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 5 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















