| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 640lm |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 761987 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάμετρος | 50mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 42mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 97W |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\30 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.045 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E14 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 8W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.55 |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | R50 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/ Plastic with Aluminium Heatsink |
| Ύψος | 86mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Καλύμματος | Γάλακτος/Frost |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















