| Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.006 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.008 |
| Μήκος | 35mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 17mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 19mm |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | CAT-3 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΦΙΣ CONNECTOR RG 11 CAT-3
- 2,01€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1,62€

Σχετικά Προϊόντα



















