| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +65°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.069 |
| Μήκος | 170mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 135mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC UL 94, VO M1 |
| Ύψος | 50mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΤΑΦ ΔΟΜΗΜΕΝΗΣ
- 5,26€
- Χωρίς ΦΠΑ: 4,24€

Σχετικά Προϊόντα



















